.vc_custom_1599682795688{margin-top: -160px !important;margin-bottom: 0px !important;}.vc_custom_1550203906431{margin-bottom: 0px !important;}.vc_custom_1540197599518{background: #333333 url(https://www.gorselproductions.com/wp-content/uploads/2018/10/gorsel-banner2-mobile.jpg?id=17846) !important;}.vc_custom_1540197605577{background: #333333 url(https://www.gorselproductions.com/wp-content/uploads/2018/10/teklif-al-banner.jpg?id=17752) !important;}

BOĞAZİÇİ ENDÜSTRİYEL MUTFAK MAKİNA TANITIM FİLMLERİ

BOĞAZİÇİ ENDÜSTRİYEL MUTFAK MAKİNALARI

Boğaziçi Endüstriyel Mutfak Makinaları, endüstriyel mutfaklarda ihtiyaç duyulan kıyma ve hamur yoğurma makinaları üreten bir firma olarak yola başlamıştır. Zaman içinde, özellikle endüstriyel mutfakların hazırlık aşamaları olarak sınıflandırabileceğimiz, doğrama, açma, soyma, dilimleme, karıştırma, yoğurma, kıyma, kesme, parçalama işlemlerini gerçekleştirecek çok çeşitli ürünler ile gamını genişletmiş, kalitesi ile öne çıkmıştır. Türkiye’de güvenle tüm endüstriyel mutfaklarda karşımıza çıkan bir marka olmanın yanı sıra Avrupa, Ortadoğu ve Kuzey Afrika ihracatı ile dünyada giderek daha fazla güvenilen ve kullanılan bir marka olmuştur.

Firma ile tanıştıktan ve toplantımızda ihtiyaçları üzerine sohbet ettikten sonra bir başka toplantı ile tüm ürünleri tanıdık ve neleri öne çıkaracağımız, neleri vurgulayacağımız ve bunları nasıl uygulayacağız gibi birçok konuda yaratıcı ekibimiz ve firma yetkililerin katılımları ile ön hazırlıklarımızı tamamladık. Özellikle öne çıkarmak istediği ürünlerden başlayarak, hazırlayacağımız ürün tanıtım filmleri ile hem yeni müşteriler için ürünlerinin tanıtımında faydalı olacak, hem firma imajına katkıda olacak, hem de kullanıcılarının bağlılığını kuvvetlendirecek bir konsept oluşturduk. Filmlerde makinelerin teknik detayları, nasıl çalıştığı üzerinde durarak hem tanıtımını yaptık hem de kullanıcılar için bir el kılavuzu niteliğinde anlatım sağladık.

Firma ürünlerinin çok ağır olması ve transportasyon sorunu oluşturacağı için, keyifle showroomlarına bir stüdyo kurduk. Çekimlerimizi gerçekleştirdik ve filmlerimizi hazırladık. Firmanın pazarlama departmanı ile beraber filmlerimizin maksimum verime ulaşması için neler yapılması gerektiği konusunda stratejiler geliştirdik ve yayına aldıkça da PR çalışmalarını takip ettik. Filmlerin yayınlanma stratejisi olarak zamana yaydığımız ilk iki ay içinde, 1 ay yayında olan ürünlerde majör ürünlerde 10.000 izlenme üzerine çıkmayı, ortalama 5.600 görüntüleme, toplamda yaklaşık 30.000 görüntülenme gibi rakamlar yakalamayı başardık ve bu izlenmelerin satışa dönebildiğini teyit ettik. Filmlerimizin takibine devam ediyor, kuruduğumuz dostluk ile sürekli yeni stratejiler geliştiriyor, yeni projelerimiz ile yakaladığımız başarıları daha ileriye götürmek için çalışmaya devam ediyoruz.

İyi seyirler dileriz. Gelişmeleri takip edin…

boğaziçi makina

Leave A Comment

Your email address will not be published.