.vc_custom_1539841845851{margin-bottom: 0px !important;}.vc_custom_1539841845851{margin-bottom: 0px !important;}.vc_custom_1541392992766{margin-bottom: 0px !important;}.vc_custom_1540197599518{background: #333333 url(https://www.gorselproductions.com/wp-content/uploads/2018/10/gorsel-banner2-mobile.jpg?id=17846) !important;}.vc_custom_1541395086377{margin-bottom: -5px !important;}.vc_custom_1540197605577{background: #333333 url(https://www.gorselproductions.com/wp-content/uploads/2018/10/teklif-al-banner.jpg?id=17752) !important;}.vc_custom_1541395090232{margin-bottom: -25px !important;}.vc_custom_1539181456615{background-color: #333333 !important;}

Fabrika Tanıtım Filmi Çekimi

FABRİKA TANITIM FİLMİ ÇEKİMİ

FABRİKA TANITIM FİLMİ ÇEKİMİ

Fabrika tanıtım filmi, markanıza ait ürünlerin fabrikadaki tüm üretim aşamalarını müşterilerinize daha kolay anlatılmasını sağlamak amacı ile kullanılır. Fabrikanın tüm departmanları, üretim bantları, kullanılan teknoloji, ham madde girişinden paketlemeye kadar olan tüm süreçleri kapsar. Ürün tanıtımından çok ürünün nasıl üretildiği ve tesisin kapasitesini göstermekle ilgilidir.

Sektördeki prestijiniz ve pazarlama gücünüzün artmasını sağlayacak olan fabrika tanıtım film çekimi ile rakiplerinizden her zaman önde olacaksınız. İnsanın olduğu her alanda kalite ve güven en önemli faktörlerdendir. Öyle ki ticaret yaparken ya da personel seçimi yaparken karşımızdaki kişinin ne kadar güvenilir? İşinde ne kadar tecrübeli? ve yetkin olduğunu tespit etmeye çalışırız. Bir ürün ya da hizmet almayı düşündüğümüzde de yaptığımız ilk iş, sektördeki firmaları internet üzerinden aramaktır. Bizi kalite, hızlı servis, fiyat ve güvencesi ile ikna eden marka ve firmaları tercih ederiz.

fabrika tanıtım filmi çekimi
fabrika tanıtım filmi çekimi

Günümüz teknolojisinde internet üzerinden yayınlanması hızlı ve masrafsız olması sebebi ile kurumsal tanıtım filmlerinin çekilmesi yaygınlaşmıştır. Fabrika tanıtım filminizi, internet ortamları dışında, fuar organizasyonları, pazarlama buluşmaları, endüstriyel seminer ve toplantılarında da kullanabilirsiniz. Geleneksel tanıtım yöntemleri ile uzun uzun tanıtım metinleri, görüntüsü abartılmış fotoğraflar gibi vakit kaybettiren içeriklerle etkili bir tanıtım yapılması serbest rekabet ortamında rakiplerinizin gerisinde kalmanıza neden olur.

Etkili bir fabrika tanıtım filmi çekimi, potansiyel müşterilerinizin ilgisini çekmeli, doğru planlanmış ve iyi kurgulanmış olmalıdır. Bunun için profesyonel hizmet veren firmalar ile çalışmanız gerekir.

fabrika tanıtım filmi çekimi
fabrika tanıtım filmi çekimi
fabrika tanıtım filmi çekimi
fabrika tanıtım filmi çekimi

Fabrika Tanıtım Filmi Çekimi Yaptıracak Firmalar Nelere Dikkat Etmelidir?

Tanıtım filmi çektirmek isteyen firmaların yaptıkları hatalardan ve dikkat edilmesi gereken unsurlardan bahsedecek olursak, en yaygın yapılan hatalardan biri yapım firması seçimidir. Sadece ucuz olduğu ya da sadece hızlı olduğu için tanıtımınızı emin olmadığınız firmalara teslim etmeyin. Yapım şirketinin güncel ve kurumsal bir web sitesinin olması, web sitesinde mutlaka daha önce yaptıkları işlerin referanslarda bulunması. Referanslarda yapılan işler firmanın hedef kitleye ne denli etkili tanıtım yaptığı hakkında fikir sahibi olmanızı sağlayacaktır. Yapım şirketinin kurumsal tecrübelerinin olup olmadığı (sektörde yeni bir firma mı?) ile ilgili fikir sahibi edecek bilgilerin yer alması.

Belirlenen firmalar ile ön görüşme yapmak çok önemlidir. Bu aşamada yapım şirketi yönetimi ve çalışanlarının yaptıkları çalışmalar hakkında yeterli bilgi sunması müşteri memnuniyeti açısından önemlidir. Sorularınızı tatmin edici şekilde yanıtlayarak kafanızda oluşacak soru işaretlerini kaldırmalılar. Firmanızla sağlıklı iletişim kurmaları ortaya kaliteli iş çıkması açısından son derece önemlidir.  Firma araştırmalarınızda, ihtiyaç duyduğunuz filmi doğru biçimde yapım firmasına iletmiş olmalısınız.

Filme ait tüm teknik süreçler için yetkin olmalıdır. Seslendirme, kurgulama, montajlama, görüntü efektleri ve animasyon, gerekli teçhizat gibi unsurları bir araya getirebilmeli. Prodüksiyonu kendisi organize edebilmelidir.
Bu iş için verilebilecek standart bir fiyat yoktur. Bütçeler sizin ne istediğiniz, kullanılacak teknik, fabrikanın alanı, ne kadar zaman alacağı, kaç kişilik bir ekip gerektirdiği ile orantılı olarak değişkenlik gösterecektir.

Durmazlar Makina – Fabrika Tanıtım Filmi