.vc_custom_1599682254804{margin-top: -200px !important;margin-bottom: 0px !important;}.vc_custom_1539841845851{margin-bottom: 0px !important;}.vc_custom_1539840874651{margin-bottom: 0px !important;}.vc_custom_1540197622865{background: #333333 url(https://www.gorselproductions.com/wp-content/uploads/2018/10/teklif-al-banner.jpg?id=17752) !important;}.vc_custom_1539954612798{margin-bottom: -5px !important;}.vc_custom_1540197629966{background: #333333 url(https://www.gorselproductions.com/wp-content/uploads/2018/10/gorsel-banner2-mobile.jpg?id=17846) !important;}.vc_custom_1540182518336{margin-bottom: -25px !important;}.vc_custom_1539181456615{background-color: #333333 !important;}

Konsept Fotoğraf Çekimi

KONSEPT FOTOĞRAF ÇEKİMİ

KONSEPT FOTOĞRAF ÇEKİMİ

Her zaman belirttiğimiz gibi, bizim işimizin kısa zamanda çok şey anlatma sanatı olduğunu biliyoruz. Hatta bu zaman kısıdı hepimiz için bazen o kadar daralıyor ki müşterilerinin bir saniyenin altında verilmek istenen mesajı alması gerekiyor. Çünkü o bir saniyede müşterinizin on dakikasını, o on dakika ile de müşterinizi kazanıyoruz. Bu kadar kısa sürede hiçbir potansiyel müşterinizin sizin özelliklerinizi, kuvvetli yönlerinizi okuyamayacağını biliyoruz. Bir anda dikkati üzerinize çekmemiz gerekiyor. Bunun için de ihtiyacımız sizin çok çeşitli mecralarda görüldüğü anda dikkati üzerinize çekecek fotoğraflar olduğunu biliyoruz. Fotoğrafın incelenmesine bile ihtiyaç doğmadan, verilmek istenen mesajı doğru şekilde vermenin, bir sanat olduğunu biliyoruz.

KONSEPT FOTOĞRAF ÇEKİMİ NEDİR ?

Günümüzün ticaret merkezi internet başta olmak üzere, katalog, afiş gibi pazarlama enstrümanlarınızda sizi ya da ürününüzü hedefleriniz doğrultusunda tanıtacak fotoğraflar sunuyoruz. Bunu yaparken ürününüzün firmanızın hem niteliğini hem hedeflerini inceliyor ona göre konseptler geliştiriyor, sanatçı ve teknik yetkinliğe sahip kadrolar ile sadece bir fotoğraftan fazlasını veriyoruz.

Konsept Fotoğraf Çekimleri
Konsept Fotoğraf Çekimleri

KONSEPT FOTOĞRAF ÇEKİMİNİ ÖNE ÇIKARTAN ÖZELLİKLER NELERDİR?

Fotoğraflar günümüzde her alanda vazgeçilmez olarak kullanılan bir öğe. Firmanızın pazarlama stratejilerini desteklemek için muhakkak bu sanatı kullanıyor olacaksınız. Biz size bu vazgeçilmezi aynı zamanda hedefinize giden bir ok haline getirmek için, önce sanatçı dokunuşu daha sonra da teknik profesyonel eller sunuyoruz. Ürününüzün firmanızın öne çıkması gereken özelliklerini vurgulamanın yolunu bilen bir ekibiz. Bu yüzden size kullanacağınız fotoğraflar için doğru gözleri ve elleri öneriyoruz. Konsept Fotoğraf çekimleri sizi ve ürününüzü bir anda ön plana çıkaracak, farklı kılacak, çok kısa sürede çok fazla iş sırtlanacak.

KONSEPT FOTOĞRAF ÇEKİMİ SÜREÇLERİ NELERDİR ?

Her işimizde olduğu gibi fotoğraf çekimlerimizde gelip deklanşöre basmıyor, önce sizi ve ürününüzü tanıyoruz. İhtiyaçlarınızı ve öne çıkartılacak öğeleri beraber tespit ediyoruz. Fotoğraf sanatçısı ekibimiz ile çekimlerini tamamladıktan sonra re-touch denilen aşama ile tam profesyonel uzman ekibimiz ile size özel olan fotoğraflarınızı yayına hazır hale getiriyoruz.

Konsept Fotoğraf Çekimleri
Konsept Fotoğraf Çekimleri

KONSEPT FOTOĞRAF FİYATLARI NASIL BELİRLENİR?

Biz, size özel bir fotoğraf çekimi yaptığımız için önce sizi dinliyoruz, tanıyoruz, ihtiyaçlarınızı karşılıklı olarak tespit ediyoruz, ardından ihtiyaçlar doğrultusunda maliyet analizimizi yaparak fiyat teklifinizi sunuyoruz. Konsept Reklam Fotoğrafı çeken firmalar/ajanslar arasındaki uzun yıllardır sürdürdüğümüz liderlik vasfının gereğini fiyatlar için de terzi usulü size özel çalışarak dolduruyoruz.

KONSEPT FOTOĞRAF TEKLİF ÖRNEĞİ NASIL OLMALIDIR?

Teklifimizde, hangi teknik ekip ve teknik ekipmanın, hangi sanatçı veya sanatçıların, ne amaçla ve ne kadar süre ile hizmet edeceği, sizin süreçlere ne kadar dahil olacağınız, süreçlerin zaman çizelgesi gibi majör kalemleri açık bir dille ifade ediyoruz. Uzaktan bakıldığında aynı gibi görünen teklifleri bunun gibi majör kalemlerin incelenmesi ile ayırt edebilir olmanızı sağlıyor, sizi bütçenize göre ihtiyaç fazlası maliyetlerden uzaklaştırırken, ayırdığınız bütçelerin karşılığını almanızı sağlıyoruz.