.vc_custom_1539841845851{margin-bottom: 0px !important;}.vc_custom_1539841845851{margin-bottom: 0px !important;}.vc_custom_1541392992766{margin-bottom: 0px !important;}.vc_custom_1540197599518{background: #333333 url(https://www.gorselproductions.com/wp-content/uploads/2018/10/gorsel-banner2-mobile.jpg?id=17846) !important;}.vc_custom_1541393518368{margin-bottom: -5px !important;}.vc_custom_1540197605577{background: #333333 url(https://www.gorselproductions.com/wp-content/uploads/2018/10/teklif-al-banner.jpg?id=17752) !important;}.vc_custom_1541393522431{margin-bottom: -25px !important;}.vc_custom_1539181456615{background-color: #333333 !important;}

Kurumsal Tanıtım Filmi Fiyatları

KURUMSAL TANITIM FİLMİ FİYATLARI

KURUMSAL TANITIM FİLMİ FİYATLARI

Kurumsal Tanıtım Filmi Fiyatları

Kurumsal Tanıtım Filmi Fiyatları konusuna girmeden önce tanıtım filmi nedir ve nasıl hazırlanır, öncelikle bunu özetleyeceğiz. Kurumsal tanıtım filmleri; dijital dünyada, markanıza, firmanıza kurumsal bir kimlik kazandırmak, reklamınızı yapmak ve en önemlisi tanınırlığınızı artırmak için yeni kart vizitleriniz. Tanıtım videoları, günümüzde, aşırı yüksek prodüksiyon maaliyetleri, geniş ekipler ve çokça ekipmanlar gerektirmeden üretilebiliyor.

Bizler, şirketiniz veya markanız için, kurumsal tanıtım filmi, “teaser”, tanıtım videosu hizmetleri sunuyoruz. Peki nedir bu kurumsal tanıtım filmi? Ve nasıl hazırlanır? Fiyat teklifi almadan önce kurumsal tanıtım filmi çalışmalarımızı ve bu süreci peyderpey anlatalım.

(Kurumsal Tanıtım filmi fiyatları konusunda belirtmek gerekir ki her proje, her tanıtım filmi farklı fiyatlandırılmalıdır. Paket fiyat ve paket tanıtım filmi projeleri sunan firmalardan uzak durmanızı öneririz. Bu özensiz ve seri üretimin göstergesi olabilir.)

 

1. İlk Görevimiz : Nasıl Bir Video İstiyoruz?

Tanıtım filmi sürecinde, karar vermemiz gereken en önemli husus, “nasıl bir video istiyoruz?” Videomuz hangi mecralarda yayınlanacak? Ne kadar uzunlukta olmalı? Firmanızın öne çıkarmak istediğiniz özellikleri neler?

Bütçemizi belirlemeniz, süreci hızlandıracaktır. Belirlediğimiz bütçe tabii ki hayallerimizi kısıtlamamıza yol açmayacak.

Ancak yukarıda sorduğum sorulara cevap vermek, vaktimizi doğru kullanmamızı ve iyi bir video üretmemizi sağlayacaktır. Herşeyden önemlisi, bu cevaplar dahilinde ortaya çıkacak tanıtım filmi sizin memnuniyetinizi kazandıracaktır.

2. Tanıtım Filminizin Ön Hazırlık Süreci

Nasıl bir video istediğimize karar verdik. Tanıtım filminizin “preproduction” yani yapım öncesi sürecinde : Çekim süremize, çekim mekanımıza (mekanlarımıza) ve çekim günümüze karar veriyoruz. Yani, tanıtım filmi çekimi programı hazırlıyoruz.Tanıtım filmi çekim programı belirledikten sonra çekim üzerinde etüd yapıyoruz. Hangi ekipmanları kullanmalıyız? Günün hangi saati çekim yapmalıyız? Siz hangi saatler ve hangi günler çekim için müsait olursunuz? Tüm bu sorulara cevap verdikten sonra, bütçemiz doğrultusunda, ışık, ses ve görüntü konusuna karar veriyoruz. Kurumsal Tanıtım filmi fiyatları hakkında, sayfanın sonunda bilgi sahibi olabilirsiniz.Hazırladığımız çekim senaryosu, çekim planı ve story board sonucunda hazırladığımız çekim programı, bizim yol göstericimiz aynı zamanda bizi yönlendiren rehberimiz. Bu yüzden diyebiliriz ki: İyi bir tanıtım filmi, verimli bir pre-prodüksiyon süreci gerektirir. Bu yüzden acele etmeden, hemen çekime başlamamak ve çekim öncesi etüd yapmak önemlidir.

3. Tanıtım Filminizin Yapım Süreci

Belirlediğimiz zaman ve mekanda, belirlediğimiz süre boyunca çekim yapıyoruz. Bu noktada tanıtım filmimizin çekim süresini en verimli şekilde kullanmaya ve bu doğrultuda hazırlıklarımızın eksiksiz olmasına özen gösteriyoruz.

 

4. Tanıtım Filminizin Montaj Süreci

Tanıtım filmimizi çektik. Sıra geldi “post-production” yani çekim sonrası aşamasına. Elimizdeki görüntüleri, kurgulamamız için önceden belirlediğimiz zamanda montajımızı bitirip size kapalı bir link olarak gönderiyoruz. Bu noktada kullancağımız müziğe veya seslendirmeye karar vermek de önemli. Çekim sonrası süreci sadece görüntüleri değil sesi de kapsar.
Tanıtım filmi, montaj sürecinden kısaca bahsetmek gerekirse, çektiğimiz planların, sahnelerin dizilimini yaparız, bu videonun rengiyle, pozlamasıyla, ışığıyla ilgili ayarlamaları, dengelemeleri yaparız, defalarca üstünden geçip sonucun çok iyi olmasına ve bizi tatmin etmesine özen gösteririz.
Tanıtım filmlerinin önemli bir aşamasıdır post prodüksiyon. Çekimler, görüntüler burada, masa başında hayat bulur aslında. Bu yüzden bizim de en çok önem verdiğimiz bir alan, konudur çekim sonrası aşaması.
Eğer videoda değiştirmek istediğiniz “ufak, tefek” hususlar varsa, size 2 revizyon hakkı (video hakkında öneri hakkı- burası şöyle olsa daha iyi olur gibi-) veriyoruz  Bu revizyon süreci, tanıtım videosu yapım sürecinde dikkat edilmesi gereken bir diğer husus.

5. Videonuz Hazır!

Kurumsal Tanıtım filmimiz hazır ve size teslim edildi  Artık tüm sosyal medyada, tv de, web sitenizde, bloglarınızda yayınlayabilir, videomuzla övünebilir, defalarca izleyebilir hatta gösterimler yapıp eşe dosta bizimle çalışmasını önerebilirsiniz.

 

6. Kurumsal Tanıtım Filmi Fiyatları nedir ?

“Kurumsal Tanıtım Filmi Fiyatları nedir ?” sorusu önceden belirttiğim gibi göreceli bir konu. Kullandığınız ekipman, ekip büyüklüğü, çekim süresi fiyatları değiştirebilir. Stil olarak photo-show bir tanıtım filmi düşünüyorsanız en ekonomik seçenek budur. Sırasıyla kinetic animasyon, 3d modelleme animasyon, film çekimi vs. şeklinde fiyatlar düşükden normale doğru ilerlemektedir.