.vc_custom_1599682180335{margin-top: -200px !important;}.vc_custom_1539841845851{margin-bottom: 0px !important;}.vc_custom_1539840874651{margin-bottom: 0px !important;}.vc_custom_1540197599518{background: #333333 url(https://www.gorselproductions.com/wp-content/uploads/2018/10/gorsel-banner2-mobile.jpg?id=17846) !important;}.vc_custom_1539841943950{margin-bottom: -5px !important;}.vc_custom_1540197605577{background: #333333 url(https://www.gorselproductions.com/wp-content/uploads/2018/10/teklif-al-banner.jpg?id=17752) !important;}.vc_custom_1540182503466{margin-bottom: -25px !important;}.vc_custom_1539181456615{background-color: #333333 !important;}

Kurumsal Tanıtım Filmi Çekimi ve Fiyatları

KURUMSAL TANITIM FİLMİ

KURUMSAL TANITIM FİLMİ

Şirketinizin diğer firmalardan bir adım öne çıkmasını, çok emek vererek hazırladığınız firma stratejilerinizin doğru pazarlama teknikleri ile desteklenmesini istiyorsunuz. Biliyoruz; müşterilerinizi en iyi şekilde destekliyorsunuz ama daha iyisi de olabilir. Biliyoruz; bütçeler ayırarak satış pazarlama departmanlarınız da potansiyelin peşinden yılmadan gidiyorsunuz ama hiç ulaşmadıklarınız da elbet var ve onlara da ulaşmak daha iyisi olacak. İşte bu yüzden biliyoruz ki firmanızın kurumsal tanıtım filmine ihtiyacı var. İhtiyaç doğrultusunda hazırlanacak bir tanıtım filmi ile çok çeşitli mecralardan hiç ulaşamadığınız potansiyel müşteriler firmanızı tanıyacak, yeni tanımaya başlayanlar kafasındaki soru işaretlerini giderecek, size olan güvenleri artacak, tedarikçileriniz sizi daha iyi tanıyacak ve ilişkileriniz sağlam temeller üzerinde yükselecek. Bunları yapmakla kalmayıp marka değerinizi yükseltecek. Birçok hedefi aynı potada eritecek ve firmanıza direkt fayda olarak dönüşü sağlanacak.

KURUMSAL TANITIM FİLMİ NEDİR ?

Firmanıza bir bütün olarak odaklanan, firmanıza olan dışarıdan ilk bakışı en iyi şekilde yansıtmak üzere kuvvetli yönlerinizi öne çıkartan, sizi en iyi dille ifade eden, hedefe hizmet eden, kısa filmlerdir. Kimi zaman kurumsal tanıtım filmi, kimi zaman firma tanıtım filmi, tanıtım videosu, imaj filmi, imaj videosu, müşteri filmi gibi birçok isim altında karşınıza çıkabilecek ve hedefleriniz doğrultusunda size önerebileceğimiz bu tip filmleri bu başlık altında değerlendirmek mümkündür.

Kurumsal Tanıtım Filmi
Kurumsal Tanıtım Filmi

KURUMSAL TANITIM FİLMİNİ ÖNE ÇIKARTAN ÖZELLİKLER NELERDİR?

Kurumsal Tanıtım filminizin en önemli özelliği hedeflerinize hizmet edecek nitelikte olmasıdır. Doğru şekilde geleceğinize dokunmalı ve pozitif katkıda bulunması gerekir. Bir bütün olarak izleyeni sıkmadan verilmek istenen mesajları aktarması gerekir. Bu ağır vazifeleri yerine getirebilmesi için de filminizin izleyenlere mesajları aktarırken, bir duygu uyandırması gerekir yani içinde 7. Sanatı barındırması gerekir. Firmanızın kurumsal tanıtım filmi sadece size özel, özgün bir eser olmalıdır. Başarılı bir senarist, iyi bir yönetmen, iyi bir post prodüksiyon amiri ve daha adını saymadığımız bir çok sanatkar ve profesyonel, iyi bir yapımcı çatısı altında birleştirilerek, tam profesyonel bir süreç yönetimi ile sanata ve ayrıştıran bir esere sahip olmanızı sağlayacaktır.

KURUMSAL TANITIM FİLMİ SÜREÇLERİ NELERDİR?

Firmanın deneyimlerini başarıya götürdüğü, filmini diğer filmlerden farklı kılan birçok majör kalem bu süreç yönetiminden geçmekte olduğu için daha fazla bilgi almak istediğinizde size süreçlerimizi anlatmaktan keyif alıyoruz. Genel hatları ile değinmek istersek, kurumsal tanıtım filmi süreçlerini 3 ana başlık altında incelemek mümkündür. Sürecin başlangıcını, sizi tanıdığımız ve size özgün eserin çerçevelerini beraber çizdiğimiz aşamayı pre-prodüksiyon aşaması olarak adlandırıyoruz. Daha sonra prodüksiyon, yani yapım işinin yerinde icra edildiği veya bir başka dille kurumsal tanıtım filmi çekimi işinin yapıldığı dönem aşamasına geliyoruz. Bu aşamadan sonra masa başında filmin hazır hale getiriliş aşaması olan post-prodüksiyon aşaması ile filmimiz hazır hale getiriyoruz. Her aşamasında birlikte ilerlediğimiz projemizi içimize sinince sunuyor, içinize sinince teslim ediyoruz.

Kurumsal Tanıtım Filmi
Kurumsal Tanıtım Filmi

KURUMSAL TANITIM FİLMİ FİYATLARI NASIL BELİRLENİR?

Biz, size özel bir film yaptığımız için önce sizi dinliyoruz, tanıyoruz, ihtiyaçlarınızı karşılıklı olarak tespit ediyoruz, ardından ihtiyaçlar doğrultusunda maliyet analizimizi yaparak fiyat teklifinizi sunuyoruz. Kurumsal Tanıtım Filmi çeken firmalar/ajanslar arasındaki uzun yıllardır sürdürdüğümüz liderlik vasfının gereğini fiyatlar için de terzi usulü size özel çalışarak dolduruyoruz.

KURUMSAL TANITIM FİLMİ TEKLİF ÖRNEĞİ NASIL OLMALIDIR?

Teklifimizde, hangi teknik ekip ve teknik ekipmanın, hangi sanatçı veya sanatçıların, ne amaçla ve ne kadar süre ile hizmet edeceği, sizin süreçlere ne kadar dahil olacağınız, süreçlerin zaman çizelgesi gibi majör kalemleri açık bir dille ifade ediyoruz. Uzaktan bakıldığında aynı gibi görünen teklifleri bunun gibi majör kalemlerin incelenmesi ile ayırt edebilir olmanızı sağlıyor, sizi bütçenize göre ihtiyaç fazlası maliyetlerden uzaklaştırırken, ayırdığınız bütçelerin karşılığını almanızı sağlıyoruz.