.vc_custom_1458571243237{margin-bottom: 0px !important;}.vc_custom_1459158520742{margin-bottom: 0px !important;}.vc_custom_1459158520742{margin-bottom: 0px !important;}.vc_custom_1459071123243{margin-bottom: 0px !important;}.vc_custom_1481264458391{margin-top: 20px !important;}

Seslendirme Dublaj

Uzun yıllardır yaptığımız profesyonel seslendirme dublaj çalışmalarını , seslendirme sanatını meslek olarak seçmiş, yıllarını  seslendirme sanatçısı olarak televizyon  ve radyo sanatçısı olarak sürdürmüş seslendirme sanatçılarıyla çalıştık, sadece sesiyle değil mesleğinin doruğuna çıkmış işinin uzmanı olan arkadaşlarımızla…

Seslendirme yapmak ciddi bir iştir, ses renginin güzel olması kadar seslendirme yaparken konuştuğunuz dili iyi kullanabilmek, yerel ağızla konuşmamak gerekir. Ses tonunu iyi kullanabilmek ve konuşurken ses tonunu ayarlamak, seslendirme yaparken sözcükleri iyi telaffuz etmek konuşmayı gereksiz yere uzatmamak gerekir.

Seslendirme de  dikkat edilmesi gereken konular ise. ses tonuna  ve  diksiyonumuza,  vurgulara dikkat etmek gerekir. Hece ve sözcük vurgusuna dikkat etmek, Sesleri doğru boğumlamak, yerinde ve doğru tonlama yapmak, sözcüklerin anlam ve değerlerine göre sesi kullanmak, uzun ve kısa heceleri doğru söylemek, seslendirme kastımızda bulunan seslendirme sanatçıları uzun yıllar seslendirme yapmış profesyonel Televizyon ve Radyo ve tiyatro sanatçılarıdır.

Konularında uzman seslendirme dublaj sanatçılarımız şirketimizin seslendirme kayıt stüdyosunda  profesyonel  kayıt teknik cihazlarıyla seslendirme yaparlar.

Seslendirme Kayıt stüdyosu

Kayıt stüdyomuz Dünya standartlarında olup yurt dışında gelen isteklere de 8 yıldır cevap vermektedir.

Türkçe ve Yabancı diller de seslendirmeler yapılan stüdyomuzda, yabancı dillerin çevirileri,  ve seslendirilmeleri yapılmaktadır. Yeminli tercüme ofislerine yaptırılan  bu çeviriler,  siz müşterilerimize gönderilir ve sizin onayınızdan sonra seslendirmeler yapılır.
Çoğu zaman  müşterilerimizden gelen çevirisi yaptırılan  metinlerde  yanlış ifadeler kullanılır, bize gelen metinlerde bu tür yanlışlar olduğunda müşterimize bildirir yabancı seslendirme sanatçımız yanlış olan kısımları revize eder, revize edilmiş ve eski halini müşterimize göndeririz. müşterinin onayından sonra seslendirmeler yapılır. Bu seslendirmeler yapılırken müşterimizde istediği takdirde stüdyomuza gelerek seslendirme çalışmalarını izler.

IVR Seslendirme ve Tanıtım Filmi Dublaj İşlemleri

Ses Kayıt stüdyomuzda , Seslendirme  ve Dublaj projeleri, Tv. Reklam filmi spotlarının seslendirilmesi, Radyo reklam spotlarının seslendirilmesi,  seslendirme, film dublaj  Ses tasarımı , ses efektleri , Santral anons seslendirme , IVR seslendirme , sesli yanıt çağrı sistemi seslendirmeleri , Türkçe ve çeşitli yabancı filmlerin seslendirilmesi , film alt yazı ve seslendirmeler , Yabancı dil Seslendirme, Metin okuma, Kitap seslendirme.
Her türlü seslendirme projesinde profesyonel seslendirme sanatçılarımız ve uzman ses mühendislerimizle hizmet veriyoruz.

çizgifilm seslendirme

Çizgi Film Seslendirmesi

Çizgi film Seslendirme, yapmak diğerlerine gore biraz daha farklıdır. Çünkü animasyon ve çizgifilmler daha masalsı, daha hayal dünyasının karakterlerinin yer aldığı bir dünyadır. Bu sizin masala ve hayal dünyasına ne kadar inandığınızla doğru orantılıdır. Animasyon filmler ve çizgifilmler her ne kadar çocuklar için yapılmış görünse de her bireye hitap eden filmlerdir. Bu nedenle daha eğlendirici ve daha çocuksu olması, izleyenler için daha inandırıcı ve eğlenceli olmasını sağlar. Çizgifilm seslendirme için iyi bir ekipman, iyi bir ekip ve yeteri kadar tecrübe gereklidir. Aşağıdaki listeyi kullanarak örnek seslendirme çalışmalarımızı dinleyebilirsiniz.

[dt_fancy_title title=”Hangi Alanlarda Kullanılır?” title_size=”h4″ title_color=”custom” separator_style=”double” custom_title_color=”#383838″]

 • E-Learning

  Online Uzaktan Eğitim

 • Santral Anons

  Çağrı Karşılama Hizmetleri

 • Yabancı Diller

  Dünya Dillerine Seslendirme

 • Dublaj İşlemleri

  Yabancı Filmlerin Farklı Dillerde Seslendirilmesi

 • Tv / Radyo

  Reklam Spot Seslendirmeleri

 • Animasyon

  3D ve Çizgifilm Seslendirmeleri