.vc_custom_1539841845851{margin-bottom: 0px !important;}.vc_custom_1539841845851{margin-bottom: 0px !important;}.vc_custom_1541392992766{margin-bottom: 0px !important;}.vc_custom_1540197599518{background: #333333 url(https://www.gorselproductions.com/wp-content/uploads/2018/10/gorsel-banner2-mobile.jpg?id=17846) !important;}.vc_custom_1541392784687{margin-bottom: -5px !important;}.vc_custom_1540197605577{background: #333333 url(https://www.gorselproductions.com/wp-content/uploads/2018/10/teklif-al-banner.jpg?id=17752) !important;}.vc_custom_1541392796347{margin-bottom: -25px !important;}.vc_custom_1539181456615{background-color: #333333 !important;}

Tanıtım Filmi Çekimi Yapan Firmalar

TANITIM FİLMİ

TANITIM FİLMİ

Tanıtım Filmi İşletmenizi kurmanın ve satışları artırmanın en etkili ve en kolay yoludur, tanıtım filminizi mümkün olan her yere dahil etmektir. Tanıtım Filmleri şimdi işletmeler için birçok farklı avantajlar sunuyor ve gerçekten markaları, hizmetleri ve teklif edilen ürünleri tanıtmaya yardımcı oluyor. Aşağıdaki yazımızda Tanıtım Filminizin önemi, avantajları ve çekim süreci ile ilgili bilgiler paylaşıyoruz.

Tanıtım Filmi çekimi yapan firmalar, şirketler, ajanslar arasında Görsel Productions insanları bilgilendirilmekten hoşlanıyor ve bilgilerin talep üzerine olduğu bir çağda, insanlar mümkün olan en kısa sürede bilgileri istiyor. Burası bir tanıtım filminizin gerçekten etkili olabileceği yerdir. Bir ürünün yarım saat boyunca okunması zahmetli bir iştir ve insanların dinlemekten hoşlanmadığı bir metintir, Ancak 2-3 dakikalık tanıtım filmi mesajı hızlı ve etkin bir şekilde anlatabilir.

TANITIM FİLMİNİN AVANTAJLARI

Bir tanıtım filminin güzelliği, markayı en üst düzeye çıkarmaya yardımcı olmak için internette herhangi bir yere yerleştirilebilmesidir. Yüzlerce milyona ulaşan sosyal medya ile, hızlı ve basit bir şekilde, insanların promosyon amaçlı film yapımını internette canlı yayınlanmalarından birkaç saniye sonra görebilir, satışları artırıp müşterileri web sitenize yönlendirmeye yardımcı olabilir.

Tanıtım filminiz başarılı olursa, arama motoru sonuçlarının en üstünde yer alıp işinizi daha da dışarıya çıkarabilmeniz için optimize edilebilir! Kısa sürede milyonlarca insana ulaşmak çok az masraf için bir avantaj olmalıdır. Birkaç gün içinde tanıtım filminiz viralleşebilir ve bunun faydaları büyük olabilir. Sonuçların son derece etkileyici olabilmesi için gerçekten en iyi pazarlama biçimlerinden biri olmalıdır.

TANITIM FiLMiNiN ÖNEMİ

Tanıtım filminde, neyin sunulduğuna dair daha iyi bir fikir verir ve sesli görseller, müşterinin duygularına karıncalanmasını sağlar; ancak insanların gerçekten zor bir işe girmek zorunda kalmadan izlemelerini ve dinlemelerini daha cazip hale getirir. Web sitenize bir müşteri getirmek kolay bir iştir. Onları orada tutmak biraz daha zordur ancak tanıtım amaçlı bir film ile çekici olursa, insanlar burada kalıp bunu izleyerek markanızı, ürününüzü ve işletmenizi izleyecek. Gerçekten neler yapabileceğini göstermek için size bir şans olacaktır.

Teknoloji sayesinde müşteri kazanmak hiç bu kadar kolay olmamıştır. Markanız veya ürününüz düşündüğünüzden daha kısa sürede oluşturulabilir, düzenlenebilir ve yüklenebilir; böylece işletmenizin, gerektiğinde uyarlamasını ve değiştirmesini kolaylaştırabilir. Yaptıklarınız hakkında ciddi olduğunuzu görebildikleri için güven kazanmak için müşterilerle etkileşime girmenize izin verir. Birinci gösterim çoktur ve hedef kitleniz tanıtım filminizi ilginç bulursa, bu sizlere ulaşan müşteri sayısı artabilir.

Tanıtım filmi çekimi işletmeye çok şey sunar, kendinizi tanıtmak başarının önemli bir parçasıdır ve bir video yüklendikten ve doğru kanallara yerleştirildiğinde yalnızca büyümek ve popülarite kazanmak için işe yardımcı olabilir. Düşük maliyetli marka değerlerini arttırabilmek için giderek daha fazla sayıda işletme tanıtım filmi çektirmektedir.

Hareketli görüntüler her zaman statik görüntülerden veya metinlerden daha büyük bir etki yaratacaktır. Doğrudan bir noktaya ulaşan etkileyici kısa film olan güçlü bir profesyonel tanıtım filmi, müşterinize özlü bir mesaj verir.  Bizler siz firmaların filmlerini hazırlıyoruz. Firmanızın hep bir adım önde olmasını sağlıyoruz.

Film prodüksiyonunun çeşitli yönlerini planlarız ve koordine ederiz; senaryonun seçimi, görüntü senaryosunun oluşturulması, tanıtım filmi yazısının oluşturulması, yönetmenlik ve düzenlemeleri vs.. Amaç istenilen doğrultuda en iyi tanıtım filminin hazırlanmasıdır.

TANITIM FiLMi ÇEKiMi YAPAN FiRMALAR

Bizler tanıtım filmi çeken şirketler, ajanslar, firmalar arasında profesyonel tanıtım filmi, kurumsal iş ses ve video prodüksiyon uzmanıyız. Yüksek kaliteli, uygun maliyetli tanıtım filmi fiyatların da yapmak için çalışan güçlü ve yenilikçi bir ekiple müşterilerimize, pazarlama potansiyelini gerçekleştirmek için ihtiyaç duydukları yaratıcı çözümleri sunarak başarılı bir şekilde tanıtmanıza ve rekabette üstünlük sağlamanıza olanak tanırız.

Tanıtım filmleri, mesajınızı söylemek veya ürününüzü kitle halinde satmak için mükemmel bir yoldur. Promosyon tanıtım filmi markaları aracılığıyla izleyici kitlesine bire bir daha kişisel bir şekilde bağlanır. Görsel Productions’ da, hedef kitleye yön verecek ve pazarlama hedeflerinize ulaşacak modern bir tanıtım filmi hazırlamak için sizinle birlikte çalışacağız.