.vc_custom_1599682302263{margin-top: -200px !important;margin-bottom: 0px !important;}.vc_custom_1539841845851{margin-bottom: 0px !important;}.vc_custom_1539840874651{margin-bottom: 0px !important;}.vc_custom_1540197644158{background: #333333 url(https://www.gorselproductions.com/wp-content/uploads/2018/10/gorsel-banner2-mobile.jpg?id=17846) !important;}.vc_custom_1539956996722{margin-bottom: -5px !important;}.vc_custom_1540197650480{background: #333333 url(https://www.gorselproductions.com/wp-content/uploads/2018/10/teklif-al-banner.jpg?id=17752) !important;}.vc_custom_1540182538202{margin-bottom: -25px !important;}.vc_custom_1539181456615{background-color: #333333 !important;}

Seslendirme ve Dublaj

SESLENDİRME VE DUBLAJ

SESLENDİRME VE DUBLAJ

İlk hizmet alanlarımızdan seslendirme ve dublaj işimizin, henüz görseller ile desteklenmesinden önce radyolarda ve telefonlarda tek başına neler yaptığını biliyor ve bu alana hala büyük önem atfediyoruz. En sık ve dünya devlerine ihraç ettiğimiz hizmetimiz olarak bu hizmet alanımızda bizi sürekli duyuyorsunuz. Bir filmi izlerken oyuncu ile duyduğunuz sesin uyumsuzluğunu anında fark ettiğinizi ve görsel sanatın nasıl değerini yitirdiğiniz biliyoruz. Müşterinizi aradığınızda hiçbir şey görmeseniz dahi duyduğunuz sesin, Teknik adıyla IVR/Anons’un anlık duygu değişimlerine yol açtığını biliyoruz. Kimi zaman tek başına kimi zaman yardımcı bir öğe olarak seslendirme ve dublajın katkısını profesyonel sanatçılar ve post sürecinde profesyonel eller ile sağlanacak. Kulağınıza sanatla hitap edilecek.

SESLENDİRME VE DUBLAJ NEDİR?

Söyleyeceğiniz ne olursa olsun onu bir sanatçının sesinden, profesyonel bir kayda dönüştürme ve bu kaydın profesyonel ellerde yayına hazır hale getirilime işidir.

Seslendirme Ve Dublaj Hizmeti

SESLENDİRME VE DUBLAJ HİZMETİNİ ÖN PLANA ÇIKARTAN ÖZELLİKLER NELERDİR?

Ancak Doğru telaffuz, doğru tonlama ve aynı anda doğru ses tonu birleşimi karşıya doğru duyguyu geçirebilir, bu ancak bir sanatçının işidir. Projelerimizde 100’ün üzerinde ve tüm aktif dillerde sözleşmeli seslendirme sanatçıları ve dublaj sanatçıları ile çalışıyor olacaksınız. Bu sesi özelliğini kaybetmeden saklamak da ancak profesyonel bir kayıtla gerçekleştirilir ki bu konuda kuru ses stüdyomuz ile 20 yılı aşkın süre ile piyasa lideri ve Türkiye’nin ilki olarak, siz de bir adım önde olacaksınız. Size yayına hazır eserler teslim ediyor olacağız.

SESLENDİRME VE DUBLAJ HİZMETİ SÜREÇLERİ NELERDİR ?

Projemizin ihtiyaçlarına beraber karar verdikten sonra, profesyonel ekiplerce sizin projenize uygun olabilecek seslerin demolarını dinliyor ve sanatçımıza karar veriyor olacağız. Sonrasında tam profesyonel kayıtlarınız ve post sürecinizi tamamladıktan sonra size tüm telif hakları ile beraber dosyalarımızı teslim ediyor olacağız. Seslendirme ve dublaj hizmetimiz kulaklardan hedefe ulaşacak.

Seslendirme Ve Dublaj Hizmeti
Seslendirme Ve Dublaj Hizmeti

SESLENDİRME VE DUBLAJ HİZMETİ FİYATLARI NASIL BELİRLENİR?

Biz, size özel bir proje yaptığımız için önce sizi dinliyoruz, tanıyoruz, ihtiyaçlarınızı karşılıklı olarak tespit ediyoruz, ardından ihtiyaçlar doğrultusunda maliyet analizimizi yaparak fiyat teklifinizi sunuyoruz. Seslendirme ve Dublaj hizmeti veren  firmalar/ajanslar arasındaki uzun yıllardır sürdürdüğümüz liderlik vasfının gereğini fiyatlar için de terzi usulü size özel çalışarak dolduruyoruz.

SESLENDİRME VE DUBLAJ HİZMETİ TEKLİF ÖRNEĞİ NASIL OLMALIDIR?

Teklifimizde, hangi sanatçı veya sanatçıların, bir tanıtım filminin seslendirmesi mi; olacak yoksa telefonda sizleri karşılayacak olan IVR / Anons sesi mi; yada bir eser mi seslendirilecek; gibi projenin amacını belirleyen sorularımızı netleştirdikten sonra, ne kadar süre ile hizmet edeceğini, sizin süreçlere ne kadar dahil olacağınızı, süreçlerin zaman çizelgesi gibi majör kalemleri belirliyor ve tekliflerimizde tüm bu kalemleri açık bir dille ifade ediyoruz. Uzaktan bakıldığında aynı gibi görünen teklifleri bunun gibi majör kalemlerin işlenmesi ile ayırt edebilir olmanızı sağlıyor, sizi bütçenize göre ihtiyaç fazlası maliyetlerden uzaklaştırırken, ayırdığınız bütçelerin karşılığını almanızı sağlıyoruz.